קפסולות או פולים?
יש אנשים שריח הקפה משכר אותם, מטריף את החושים שלהם והם חייבים עוד כוס אחת.
יש מי שפותחים את הבוקר עם כוס חמה ומסיימים את היום עם משקה קפוא.
יש מי שמקשרים אותו עם רגיעה, מנוחה, פינוק אישי או כל תחושה חיובית אחרת.
לכל אחד יש את הדרך המיוחדת שלו להכין את המשקה הנפלא הזה באופן האהוב עליו.
יש מי שאוהבים להשתמש במכונת אספרסו עם קפסולות בטעמים שונים, ויש מי שמעדיפים דווקא לטחון את הפולים בעצמם.
מה היתרונות בשימוש בקפסולות קפה?
היתרון הגדול בשימוש בהן הוא הנוחיות והמיידיות.
גודלן הקטן, המגיע במבחר טעמים שונים לבחירה, גם כן מציג יתרון שכן אין צורך בהתעסקות עימן למעט הכנסתן למכונה ולהפעיל.
המשקה הריחני יימזג ישירות לכוס בתוך כמה שניות.
יתרון נוסף הוא במבחר הטעמים העצום הקיים.
כל אחד יכול למצוא לעצמו את התערובת והטעם האהובים עליו במיוחד ואף להתאים טעם שונה לשעות מסוימות במהלך היום.
כמה כוסות קפה אפשר להכין מקפסולה אחת?
קפסולה אחת אשר מוכנסת למכונת האספרסו יכולה לייצר כוס אחת בלבד, בטעם עשיר, עמוק וארומטי.
אם תנסו להכין כוס שנייה, טעמה כבר יהיה דליל מאוד וכמעט חסר טעם, אך יש שיעדיפו דווקא טעם עדין וחלש.
מה היתרונות בשימוש בפולי קפה?
האופציה של שימוש בפולים קיימת עבור מי שאוהב דווקא משקאות שמכינים כך.
גם כאן נעשה שימוש באמצעות מכונה, אשר שופכים אליה כמות מדודה והיא טוחנת אותם ומייצרת משקה טרי וריחני בכל פעם.
יתרון השימוש בפולים הוא בכך שניתן לטעות את הטריות ולהריח את הארומה בצורה חדה וחזקה יותר.
השימוש בהם מאפשר חופש טעמים גדול יותר, שכן ניתן להכין תערובת טעמים אישית בהתאם לסגנון, להעדפה ולמצב הרוח.
ניתן לבצע ניסיונות ולהכין משקאות תוך שילוב טעמים עד שמגיעים לטעם המדויק הרצוי.
בנוסף, מחיר הקנייה בצורה כזו יוצא משתלם וזול יותר מאשר קנייה של קפסולות. עבור מי שאוהב קפה במיוחד ושותה כמה כוסות ביום, זהו שיקול משמעותי ויתרון גדול.
מה טווח המחירים?
מחיר חבילה של קילו ינוע בין 89-69 שקלים. ניתן לרכוש חבילה של שניים עד חמישה קילו, או מארז מיוחד של כמה אריזות במשקל קילו אחד.
טווח המחירים יהיה בין 170-120 שקלים עבור שניים או שלושה קילו ועד 750-500 שקלים עבור עשרה או 12 קילו.
אריזה של 36 קפסולות מחירה כ-50-40 שקלים ומחיר האריזה יעלה ככל שיהיו בה יותר יחידות.
אריזה של כ-100 יחידות תעלה בטווח שבין 150-100 שקלים, ואף ניתן לרכוש אריזה שבה מבחר של טעמים ולא רק סוג בודד.
מארזים גדולים יותר של 300 יחידות יהיו בטווח שבן 500-300 שקלים ועד 650 שקלים עבור מארז ענקי של 1,000 יחידות במגוון טעמים גדול.